Hoş geldin

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelerinize itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, bu yüzden ne bekliyorsunuz?

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin

Merhabalar Başarılarınız Daim Olsun

WarDoM

Security Guards Tim Lideri
Merhaba Arkadaşlar, form içeriğinize misyon ve vizyonunuza biraz göz attım gerçekten çok hoş ve dikkat çekici güzel bir oluşum olmuş, yöneticilerimize teşekkür edemeden gecemeyeceğim biraz kendimden bahsedeyim..

Ben WarDoM, Hacking işine 2013 yılında 1923turk adlı grupta başladım defacer olarak başladım ve güzel işler yaptık takım olarak fakat şahsi olarak hacklink işine bulaşınca benim şahsi adıma biraz sıkıntı yaşadım adli sorunlar nedeni ile 2016 yılında hack ortamı ile bağımı kesmem gerekti, Yaşım 27 biraz paslanmış olabilirim ama bu pası çalışarak atacağımdan eminim görüşmek üzere :)

GöKKurT

SAHİB-KIRAN
Yönetici
öncelikle hoşgeldin dostum , teşekkür ederiz bu arada.

hiç birşey paslanmaya yol açamaz onu unutma :) herhangi sorununda bana veya yönetici sıfatındaki kişilere yazabilirsin

kuralları okuduysan bizim için de güzel haber bu iyi forumlar