Hoş geldin

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelerinize itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, bu yüzden ne bekliyorsunuz?

Wifi Şifresi Kırma hk.

bkurkal

Sosyal Medya Timi Asistanı
Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Wifi Şifresi Kırma metodunu göstereceğim.

Öncelikle wifi şifresi kırma olayı işletim sistemine göre değişmektedir.
Eğer işletim sisteminiz windows ise yani bilgisayarınız, leptopunuz var ise ondan kırmak istiyorsanız;
JumpStart proğramını indirip rahatlıkla wifi kırmayı deneyebilirsiniz;
BURAYA tıklayarak JumpStart ile windowsta nasıl wifi şifresi kırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Şimdi geldik, eğer işletim sisteminiz Android ise yani telefondan wifi şifresi kırmak istiyorsanız;
Arkadaşlar öncelikle Android'den yani telefonunuzdan wifi şifresi kırmak için cihazınızın Rootlu olması gerekmektedir!

Root atmanın ne olduğunu anladığınızı varsayıyorum. Hatta neden wifi kırmadan önce root atmaya ihtiyaç duyduğumuzu birkaç kelimeyle ben de açıklayayım;

* Root demek kök demektir. (İngilizce-Türkçe karşılığı.)
* Root atarak kök erişimi vereceğiz. Çünkü Android cihazlar her yere erişemiyor. Örneğin kök erişimi vererek cihazımızdaki kayıtlı wifilerin şifresini falan görebileceğiz. Ancak root atmadan otomatik bağlandığımız wifilerin şifresini göremeyiz. Çünkü kök erişimimiz olmayacaktır.
* Kök erişimi yaparak sadece kayıtlı wifilerin şifrelerini öğrenmekle kalmayıp wifi şifresi de kırabilirsiniz.

ŞİMDİ ROOT'U ANLADIĞINIZI VARSAYIYORUM;

Peki, rootu anladım. Nasıl root atacağım?
CEVAP:
BURADAKİ uygulamayı indirerek cihazınızı rootlayabilirsiniz. Ben bu uygulama ile rootlamıştım. Eğer olmaz ise google " Root nasıl atılır? " yazarak da yapabilirsiniz.

Şimdi geldim,

Rootu attım. Peki nasıl wifi kıracağım?
CEVAP:
Öncelikle şunu demeliyim, wifi kırmaya tam anlamıyla hazırsın. Şimdi ise " Wps Wpa Tester Premium " uygulamasını indirip wifi kırmayı deneyebilirsin.

BURAYA tıklayarak proğramı indirebilirsiniz. Proğramı indirdikten sonra çıkan wifilerin üstüne basıp " connect pin " şeklinde buton olacaktır. Pinleri tek tek deneyip kırarsınız.

ALINTIDIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

!W35!

Teğmen
Web sitesi
sarpkulliyat.blogspot.com
Yaklaşık 5 yıl önce apartmanın ve civardaki apartmanların wi-fi şifrelerini çatır çatır kırmıştım. 2 3 sene kullandım. Sonrasında ciddi bir vicdan azabı hissetmeye başladım, neticede kul hakkı.

Tavsiye etmem, ileride vicdan azabı çekmek istemiyorsanız boşverin. Kul hakkı ile elde edeceğiniz bilgiden fayda gelmez.